با سلام خدمت جناب سرهنگ طلابی مافوق بزرگوار نا ازینکه شما اینگونه با ما در ارتباطین و میگیر بسیار ممنون ابهام دیگه نا تاریخ شروع کار هستش و به من گفته شد فکر کن این 7سال رو زندان بودی مدرکتم نمیدن تو باید 92 دنبال اینکار رو ول می کردی من از شما سوالی دارم آیا من تو جریان 88 دانشگاه بودم؟ و یا در مشهد عضو هیجکدام از دو ستاد تبلیغاتی کاندیداهای آن زمان لطفا با حقیر تماس گرفته تا ماجرای این موضوع را برایتان مفصلا  تعریف نمایم. گناه بنده جزء اطمینان به سازمان چیز دیگری بوده؟ حرف های گفتنی جالبی برایتان دارم و آیا تابحال پولی دریافت نموده ام؟ خدمات ما تا بحال فقط یک جانبه بوده  ما ازین تماس ها واقعا ناامید شدیم. به من گفته شده که از طریق گوگل و نام برادر شهیدم این وبلاگ را پیدا کرده اند در صورتی که اینجانب ورودی های گوگل را همیشه چک می نمایم و در حدود یک سال پیش فقط ورودی گوگل در حدود 2الا 3بار داشته ام. اینجانب چندین بار درباره اینگونه موضوعات امنیتی وبلاگ تذکر داده بودم.

با تشکر از شما مهدی رحمانی

mashhad گوگل منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

apple رامتین پر واز جدید ترین های سال 1397 دنیای از خوشمزه ها رمان 98 - دانلود فیلم و سریال خارجی huntergldxhp8 home فروش ارزان جزوات و دی وی دی های آموزشی