با سللم و خسته نباشید اگر مطالب را وقت نمیکنید زود بخوانید اطلاع دهید تا بنده در چه موقع برایتان پست بگذارم البته جناب سرهنگ شما نسبت به مست های حقیر لطف دارید اما پستی که از روی خشم گذاشته بودم    نیز دوساان ناخوانا کرده بودند هر چند که پس لز پیامتان دیکر آن مسائل اهمیتی ندارند اما موضوع مهم این است که در روز موعد حقیر حتما باید جنابعالی را ببینم و یا اینکه حداقل تماس تلفنی طولانی مدتی با شما داشته باشم عذر خواهم که از کلنه باید استفاده می کنم اما  واقعا راهی جز این نیست. در ضمن حقیر ازینکه حسین کارش زودتر راه افتاد خوشحالم چون مثلا زمانی که حاج آقای خادم گفتن من در لیست مطالبات نفر سوم هستم  و حسین چندین نفر با من فاصله دارد یا در چند مورد نامی از او برده نشد او مقداری ناراحت و دلگیر بود اما حال که اول او وارد شده باعث خوشحالی حقیر شد فقط اینکه به بنده هیجگونه اطلاعی ندادن و تنها راه ارتباطی من با او از طریق شماره اش است و شماره ای از هیچیک از اعضای خانواده اش نداشته و حتی آدرس خانه اش نیز سر راست نیست بسیار نگران شده بودیم و شب تماسش مادرم گفت که دیگر طاقت ندارد و من گفتم احتمالا از طریق خانه شطرنج بجنورد بتوان آدرسش را پیدا کرد زیرا همانطور که گفتم انتظار دیگر جزء لاینفک زندگی من و همینطور مادرم شده و بی اطلاعی واقعا هر دویمان را داغان کرده و از زمان این موضوع مادرم که قلبش را آنژو کرده بود و رو به بهبودی بود واز بیماری فشارش کاملا مرتفع شده بود دوباره به صورت وخیمی بازگشته این در حالی بود که دکتر بعد از 15سال تقریبا تمام داروهای فشار خون اورا قطع کرده بود و فقط داروی متوپرالول سوکسینات که برای تنظیم ضربان و مقدار بسیار کمی فشار است تجویز کرده بود و سرمنشاء تمام ناراحتی ها و بیماری هایش را از اعصابش دانسته ان اگر زبانم لال این موعد نیز به تعویق افتد و باز بی خبری واقعا از حال نادرم می ترسم و منکه اکنون به این سن رسیده ام دیگر چیزی برای خود نمی خواهم و تقریبا همه چیز را برای او میخواهم  پس مراقب باشید که قلب مادرم در دستان شماست.

با تشکر مهدی رحمانی. 

mashhad کرده ,مادرم ,حقیر ,حتما باید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

a987 دانلود جدیدترین و بزورترین موزیک ها مطلب کده آموزش کامل پادویش نمایشگاه خودرو