با سلام و خسته نباشید خدمت دو مافوق گرامی جناب سرهنگ طلابی و خصوصا جناب خادم باید بگویم که ازینکه میبینم هنوز شما پیگیر کار حقیر هستید و با بنده قطع رابطه نکرده اید بسیار خوشحالم  اما در خصوص معوقات و واریزی ها   و کار باید بگویم که آیا هنوز به حقیر اجازه ناامید شدن نمیدهید؟ و ایت موضوع که در این یک سال و اندی اخیر که صحبت واریز معوقات و غیره بود بودجه های بسیاری آمد و رفت و حرف ها و قرارهای زیادی  گفته و گذاشته شد و من هر بار از خوشحالی اتمام کار در پوست خود نمی گنجیدم و با اینکه مادرم میگفت اینقدر خوشحال نباش زیرا به همان اندازه ناراحت می شوی توجه نمی کردم و اورا نیز امیدوار میساختم اما آیا دقت کرده اید در این چند وقته چقدر از ارزش پول کاسته شده و همانطور که گفتم افسردگی حقیر به حدی رسیده که دیگر نسبت به این موضوعات بی حس شده ام زیرا اگر از اول اینچنین اعتماد نمیکردم درسم را به پایان میرساندم و هم اکنون در یکی از بهتریت دانشگاه های دنیا در حال دفاع از تز خود در نقطع phdبودم اما حال پسری افسرده با موعای سفید هستم که حتی رقبت به یک از سوپر مارکت را نیز ندارد و میدانم فقط در زمان واریز پول به حساب و شروع به کار به عنوان یک مرسنل واقعی می توانم احساس خوشحالی کنم زمانی که بتوانم بدون درد دندان غذا بخورم و یا پول گرفتن گواهی نامه ام را دشته باشم و بسیاری از موضوعات دیگر و بتوانم ببینم مادرم با آسودگی در این سن زندگی میکند و من مرهمی بر زخمهایشش هستم نه خود زخمی بر زخمهایش ازین که اینگونه  صریح حرف  هایم را میزنم عذر خواهی میکنم

با سپاس فراوان از شما دو بزرگوار که اگر نبودید دیگر واقعا هیچ چیز معلوم نبود

mashhad حقیر ,جناب ,باید بگویم ,جناب خادم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عاشقونه آموختن لبیک یا مهدی(عج) دفتر نقشه برداری فروشگاه تخصصی انگشتر زنانه و دخترانه رنگ ثابت 2020 عکس زیبا از دخترایرانی University دانلود برای شما