با سلام خدمت مافوقان گرامی مطلب اول اینکه پست قبل مربوط به افرادی است که کاری در توان داشته اند و از انجام آن خودداری نموده اند که مدیون حقیر و در پیشگاه خداوند سرافکنده خواهند بود مطلب دیگر اینکه حقیر چند روزی است که از حسین رحمانی بی اطلاع هستم و پس از آخرین تماس که او رد تماس داده در روز جمعه گوشی او خاموش می باشد و نمیدانم که آیا گوشی اورا یده اند یا شما با او تماس گرفته و از سیم کارت دیگری استفاده می کند یا زبانم لال اتفاقی برای او افتاده و به دلیل سر به هوا بودن او در این موارد بسیار نگران او هستم لطفا مرا از احوال او مطلع سازید تا من نیز تکلیف خود را بدانم. جناب سرهنگ لطفا به حاج آقای خادم این مطلب مرا برسانید که در جواب این که ایشان به من در بیش از یکسال پیش فرمودند که ناامیدی از خداوند و بنده او بزرگترین گناه است آیا با اتفاقاتی که در این یکسال و نیم افتاده به من حق ناامیدی نمیدهند در صورتی که با یک پست کوتاه در هر روز که حداکثر 3دقیقه وقت میگیرد میتوان به آن شخص امید بخشید به کسی که در تاریکی نشسته و نور کوچکی اورا خوشحال می گرداند آیا این انصاف است؟ من تا کنون به اندازه مبالغی که برای سازمان پرداخت کرده ام پولی دریافت نکرده ام یا به عبارتی کلا مبلغی دریافت نکرده ام و تنها واریز سازمان در سال 92که 400هزار تومان بود به حساب حسین ریخته شد و هنگامی که از او درخواست نصف مبلغ آن را کردم او گفت قرار است جداگانه برای هر کدام این مبلغ واریز شود که بعدا مطلع شدیم که کل مبلغ همان بوده. این اتفاق ها به خاطر عملکرد خوب شما و خوش قولی هایتان با زیر دستانتان است به همین خاطر حسین از خانه داشتن در سال آینده مطمئن بود و نگذاشت تا ثبت نام کنم من کل آن سال را خوابگاه داشتم زیرا یک ترم از تحصیلم مانده بود و یک ترم دیگر برای حذف ترم که به علت افسردگی و مشکلات خانوادگی بود و حقیر میخواستم اقدام به حذف سنوات کنم یک سال کامل دارای خوابگاه بودم. واقعا منتظر تماس از جنتب عالی برای دردو دلی کوتاه حتی شده 2دقیقه ای می باشمواقعا از درون خشکیده ام و نمیدانید چه حالی دارم هم اکنون با اینکه روزانه تقریبا 12 میلی گرم آلپرازولام مصرف میکنم استرس بسیار بالایی دارم و با مصرف متورال ( متوپرالول) و متوپرالول سوکسینات و پروپرانولول 40 باز هم تپش قلبم معمولا بالای صد بوده و اکثرا در حول 135 است که گاه به بالای 150 هم میرسد این ضربان بهنگام استراحت است نه انجام فعالیت خاصی پس جناب سرهنگ خود متوجه شوید که چه بر سر اعصاب حقیر آمده و از طرفی به خاطر اینکه اگر در  دو روز یک وعده غذایی کامل میخورم فشار خونم جدیدا پایین آمده و الا تا دو ماه پیش فشار خون حقیر به 16روی 9 بود در صورتی که هم اکنون 10.5 رو 5.6 است برای این موارد است که به پول احتیاج دارم تا به ونک آن سلامت خود را از طریق ورزش هایی همانند شنا و قواصی باز یابم همینطور سفر پس از شما تمنا دارم کار مرا دنبال کرده و به سرانجام برسانید زیرا در گرداب نا امیدی به سر میبرم جناب سرهنگ اگر با استخدام شخص بنده مشکل دارند پس لطف نمایند مدارک حقیر و مبلغ معوقه به همراه شرایط تا حدی تسهیل شده برای ادامه تحصیل حقیر را فزاهم سازند اما واقعا نمی دانم مشکل کار حقیر در کجا بوده

با تشکر مهدی رحمانی

mashhad حقیر ,اینکه ,حسین ,مبلغ ,بوده ,خاطر ,جناب سرهنگ ,دریافت نکرده منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تربیت اخلاقی دانلود آهنگ ترکی و آذری ...این یادداشت ها را برای تو می نویسم zelesevom معرفی کالا فروشگاهی Arak Hack اصفهان درس اینجا زیبایی را درک کن سمن های