با سلام خدمت برادر عزیز و بزرگوارم مافوق گرامی جناب حاج آقای خادم خواستم تا بدانم که آیا حق منی که در ابتدای این کار بدون دیدن و یا حتی مصاحبت مستقیم با فردی از سازمان به آن اعتماد نموده و 7سال بیشتر است که مدام  موعد های مختلفی را گذرانده ام این است؟ مگر من با تلفن گفت و گویی انجام میدهم؟ حتی حسین نیز با مادرم صحبت میکند و من از چهاردیواری اتاق و افسردگی ام بیرون نمی آیم تا با او صحبت کنم که مافوق گرامی جناب سرهنگ طلابی عزیز من را مؤاخذه نموده که آیه یاس نخوانم مگر اینکه منظور ایشان حرف هایم در پست هایم باشد که اگر هر کدام از مطالبم به دروغ گفته شده بگویید تا دیگر مزاحمتان نشوم و نه خواستار حقی و نه کاری باشم شما می گویید حسین نیز واریزهایش را دریافت نکرده است مگر من گفته ام دریافت کرده و آیا اینکه همه ما سرانجام در روز م در یک سطح قرار میگیریم و ماسخگوی اعمالمان خواهیم بود تهدید است؟ در تمام این مدت 7سال هیچگاه به اندازه روز 17بهمن سرخورده و ناراحت نشدم زیرا نه تنها موعدی دیگر به عقب افتاد بلکه بی هیچ دلیلی مؤاخذه نیز گشتم تنها به علت اعتماد و در این مدت تنها به خاطر خواست مادرم و محض رضای خداوند درخواستی فوری از شما بزرگواران کردم که در جواب دیدم گویی اصلا درخواستی نشده و تنها جواب مثل همیشه نبود وقت معین برای ارتباط و سرزنش که جدید بود آمد حقیر حتی نمی دانم معلوم نیست تا کی و توسط کدام بزرگوار این پست ها خوانده شود. من بارها گفته ام صریحاً حرف خود را زده و انتقاد نیز می کنم و حال متوجه گردیدم با اینکه همه میگویند که مرا درک میکنند اما هیچکس واقعا از دردم با خبر نیست حتی حسین. واقعا از کسی که بیش از 7 سال حتی به او تلفنی نشده باز هم توقع دارید  قوی باشد؟

با تشکر و سپاس فراوان م ک ر

mashhad گفته ,اینکه ,حسین ,گرامی جناب ,مافوق گرامی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

baharnews فضا پارسارنت | اجاره خودرو رویای سیما | دانلود فیلم و سریال جدید مرکز تعمیرات تخصصی ویدئو پروژکتور اجناس فوق العاده خبر بازی ها درمان در منزل