با سلام خدمت شما دو برادر و سرور گرامی امیدوار که شروع اقساط از پایان بهمن شروع شود که تا عید دو قسط را دریافت کرده باشیم تا بتوانم در نوروز امسال قول هایی که به خواهرزاده ام که پس از این اتفاق به دنیا آمد و اکنون کلاس اول است داده ام را عملی کنم زیرا که اگر او نبود توان مقابله با این مشکلات را نداشتم همانطور که حضرت عالی فرمودید هیچ امری بدون حکمت خداوندی نیست و تولد او نیز که نامش در شناسنامه صفیه است اما او را مژده صدا میزنیم به این خاطر که خواهرم از وقتی من 5 سال داشتم ازدواج کرد و خداوند تا زمستان 89 به آن ها فرزندی نداد و او مژده ای بود که خداوند به ما عطا کرد نوه اول خانواده و از طرف دیگر مادرم را ببینم که با فراغ بال در نوروز نگران بزرگ فامیل بودن و دغدغه پول وسایل پذیرایی از مهمانان را نداشته باشد البته هر چند که حاج  آقای خادم از نتیجه م شما فرمودند که اگر ما کار را شروع کنیم معوقات تا 6 ماه به تاخیر خواهند افتاد البته که شما تلاش خود را کردید و با کارشکنی مواجه گردیدید حکمت این نیز آشنایی بیشتر من و شماست وقتی تماس مستقیم و ملاقات داشته باشیم خواهید دید که حقیر فرد زیاد معمولی نیستم و توانایی های مختلفی دارم و باعث سرافکندگی شما نخواهم گشت. حقیر منتظر تماس شما برای شروع به کار هستم و آماده به خدمت می باشم. همانا که پس هر سختی آسانی قرار دارد و حقیر نیز ( قیاس مع الفارق) به اندازه هشت سال جنگ تحمیلی که طولانی ترین جنگ قرن بیستم است با مشکلات خود و حتی خود نیز جنگیده ام پس در انتظار بارور شدن این صبر هستم. با تشکر فراوان از شما دو برادر بزرگوارم که اگر این کارشکنی ها صورت نمی گرفت آشنایی ما نیز بدین صورت انجام نمی شد. پیدا کردن دو برادری همچون شما بزرگواران که اینگونه برایمان زحمت کشیدید ارزش 8 سال را دارد اما در حالتی که حقیر توان زیارت و تماس شما بزرگواران را نداشته باشم چه سود؟ پس در انتظار رفع موانع و شروع خدمت  زیر دست شما مافوق بزرگوارمان هستم. لطفا تمام سعی خود را مبنی بر پرداخت دو قسط  و شروع به کار حقیر تا قبل از اتمام سال انجام دهید تا حقیر پس از مدت ها خوشحالی را در چشمان مادرم ببینم. و از کنایه های سالانه فامیل نیز در امان باشیم و برای اقدامتان در راستای درخواست فوری بسیار متشکرم اگر در همان مکان قبل اسکان داده شوند بسیار سپاسگزار میشوم. در انتظار تماس تلفنی شما هستم امیدوارم خط امنی را پیدا کنید.

با سپاس و تشکر فراوان قدردان همیشگیتان م ک ر

mashhad حقیر ,توان ,باشیم ,خدمت ,تشکر فراوان منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آپشن خودرو | گندم کار فروشگاه صدای شهر وی دیزاین ترجمه تخصصی متن آنلاین مرکز پزشکی، دندانپزشکی یوسف آباد علم و سبک جدید